Screenshot 01

"Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 1989, jako wykonawca konstrukcji stalowych i obiektów z płyt warstwowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymogom rynku podjęliśmy decyzję o systematycznej rozbudowie firmy".

Screenshot 01

KIM JESTEŚMY?

Screenshot 01

Inwestycje w park maszynowy oprzyrządowanie, szkolenie pracowników wszystkich obszarów oraz ścisła współpraca z uznanymi na rynku producentami systemów aluminium oraz akcesorii przyczynia się do stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów i usług, a tym samym do spełniania wymagań naszych Klientów oraz ich zadowolenia.

Własne biuro technologiczno - konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne oprogramowanie wspomagające proces projektowania oraz wykwalifikowana kadra inżynierska pozwala na dokładne przełożenie wymagań Klienta na proces produkcji i montażu.

Obecnie WALKO jest prężnie działającym przedsiębiorstwem, którego ponad 100-osobowa załoga tworzy wykwalifikowany i zgrany zespół. To zespół kreatywnych doświadczonych ludzi, pracujących na nowoczesnych maszynach i urządzeniach, potrafiących spełnić indywidualne wymagania klientów.